Strona główna » Marea Float Center Wilanów

Marea Float Center Wilanów

Kabina i kapsuła do floatingu

Marea Float Center – Warszawa Wilanów –  oferuje Państwu floating, czyli  innowacyjny sposób na relaks, poprawę samopoczucia oraz redukcję bólu i zmęczenia. Jest to forma odnowy i rehabilitacji znana na świecie od kilkudziesięciu lat, zwłaszcza wśród sportowców. Floating zapewnia naturalną i  szybką regenerację ciała i ducha, przynosząc wiele korzyści dla zdrowia. Zalecany jest osobom narażonym na stres, przemęczenie, odczuwających różnego rodzaju bóle oraz skutki  kontuzji. Ale tak naprawdę wskazany jest dla każdego, kto chce się zrelaksować, poszukuje wyciszenia i harmonii. Mamy przekonanie, że we wszystkim, co robimy, niezbędna jest równowaga, do osiągnięcia której zbliża nas właśnie floating.

Japońska sauna ganbanyoku

Oprócz floatingu zapraszamy na regenerujący seans ganbanyoku, czyli  wizytę w unikatowej japońskiej saunie wulkanicznej, która od ponad 1000 lat wykorzystuje fenomenalne działanie minerałów dla poprawy zdrowia i  kondycji. Ganbanyoku to najskuteczniejszy zabieg BODY DETOX, jeden z najlepszych seansów wellness & SPA oraz sposób na awangardowe odmładzanie organizmu.

Salon Warszawa Wilanów

Zapraszamy na relaks w Marea Float Center – Warszawa Wilanów – Al. Rzeczypospolitej 20

Nasze centrum wyposażone jest w dwa typy urządzeń do floatingu, tj. kabinę czyli mikrobasen i  kapsułę. Jest to nowy, wysokiej jakości i certyfikowany sprzęt.

Zapewniamy miłą atmosferę, higieniczne warunki  i  przyjazny klimat.

Marea

(przypływy i odpływy) regularne podnoszenie i opadanie poziomu wody w morzach i oceanach wywołane oddziaływaniem grawitacyjnym Ziemi z Księżycem i Słońcem.
To codzienny cykl morza, równowaga płynąca z natury.
Dążmy do równowagi

Jako doskonałe uzupełnienie naszych zabiegów, oferujemy Klientom unikatowe i luksusowe kosmetyki do pielęgnacji ciała tworzone na bazie minerałów z Morza Martwego. Zapytaj o nie w naszym Centrum.