Strona główna » Floating » Sesja floating w pytaniach i odpowiedziach

Sesja floating w pytaniach i odpowiedziach

Co z higieną w trakcie sesji floatingu?

Po każdym zabiegu floatingu woda jest czyszczona, tj. wypompowywana z urządzenia (kabina floatingowa oraz kapsuła do floatingu) i filtrowana. Urządzenia wyposażone są także w specjalne filtry, które na bieżąco czuwają nad czystością wody. Co ważne, sól Epsom rozpuszczona w wodzie sama w sobie ma właściwości  bakteriobójcze i dezynfekujące.

Czy sesja floating jest bezpieczna?

Sesje floatingu sprawdzone zabiegi  o potwierdzonej naukowo skuteczności  oraz praktykowane od lat na całym świecie, także w Polsce. Przy zachowaniu obowiązujących zasad oraz stosowaniu się do przeciwwskazań, seanse są w pełni  bezpieczne. Nasze Centrum floatingu Warszawa Wilanów zostało wyposażone w nowy, certyfikowany sprzęt wysokiej jakości.

A jeśli nie umiem pływać?

Nie obawiaj się, leżysz na plecach i  unosisz się na powierzchni, bo roztwór ma wysoką wyporność, a woda jest płytka. Dzięki  temu nie odczujesz dyskomfortu.

Obawiam się klaustrofobii…

Podczas seansu floatingu możesz nie zamykać drzwi, uchylenie ich powinno pomóc. Dla większego komfortu możesz też pozostawić włączone światło.

Co mam ze sobą zabrać?

Zabierz ze sobą tylko klapki  i  ręcznik. Suszarka do włosów oraz szampon i żel do kąpieli są dostępne w salonie.

Czy mogę przyjść z kimś?

Oczywiście! Mamy dwa pomieszczenia floatingowe, z których można korzystać równocześnie. Zapraszamy nawet trzecią osobę do skorzystania w tym samym czasie z sauny japońskiej ganbanyoku.

Czy sesja floating to nie jakaś nowa podejrzana praktyka?

Absolutnie nie! Floating ma wieloletnią tradycję i jest znany na całym świecie. Jego mechanizm działania i efekty były weryfikowane i zostały potwierdzone w badaniach naukowych.

Bezpieczeństwo i higiena

Nasze urządzenia pochodzą od polskiego producenta, firmy FloatRest (www.floatrest.pl), która specjalizuje się w produkcji największych w Europie kabin i kapsuł do floatingu. Marka zapewnia najwyższą jakość, niezawodność, nowoczesny design oraz wyjątkowe rozwiązania techniczne. Korzystając z innowacji technologicznych, producent zadbał o maksymalny komfort użytkowników, opracował wymiary i kształty urządzeń odpowiadające najbardziej wymagającym Klientom. Urządzenia deprywacji sensorycznej są wykonywane z całkowicie bezpiecznych, najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszelkie normy i wymogi Unii Europejskiej. Sprzęt ten, marka i zastosowane rozwiązania zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej, są chronione prawem własności przemysłowej w Unii Europejskiej i na świecie. Urządzenia zostały pozytywnie przebadane w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego i uzyskały certyfikat higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Pobierz plik pdf

Pobierz plik pdf